شرکت تبلیغاتی ویراتـوس

مجری تبلیغات محیطی و مجازی

ارتقای امنیت

ارتقای امنیت - امنیت خود را به سطح بعدی ارتقا دهید

بنابراین، در طول این دوره، ما اصول اساسی را پوشش داده ایم که به شما و کارمندانتان کمک می کند تا در ارتقای امنیت کسب و کارتان رتبه بالایی داشته باشید .

با این حال، در برخی شرایط، ممکن است تصمیم بگیرید که حفاظت های امنیتی خود را با وارد کردن تخصص خارجی به سطح بالاتری ببرید. اگر در حال انجام یک پروژه امنیتی پیچیده هستید، ممکن است ترجیح دهید این مسیر را انتخاب کنید. کار با یک شریک شخص ثالث که قبلاً دانش تخصصی، تجربه و سابقه موفقیت آمیزی دارد، می‌تواند به شما کمک کند که اطمینان داشته باشید که محافظت‌های مناسب را معرفی می‌کنید و توانایی‌های تیم خود را به سرعت و کارآمد گسترش دهید.

در این بخش، با چند روش مختلف صحبت خواهیم کرد که بتوانید از کارشناسان امنیتی پشتیبانی بگیرید.

  • ارائه دهندگان خدمات امنیتی مدیریت شده

یکی از راه‌های دریافت پشتیبانی اضافی برای تامین امنیت کسب‌وکارتان، کار با یک ارائه‌دهنده خدمات امنیتی مدیریت شده یا MSSP است. این یک نوع شرکت است که عملیات امنیتی را برای مشاغل شما مدیریت می کند.

آنها تمایل دارند تخصص های مختلفی داشته باشند – از کمک به شما برای ذخیره ایمن اطلاعات، راه اندازی حساب های کارمند یا کمک به شما در واکنش سریع به حوادث اضطراری.

پشتیبانی MSSP ممکن است به‌عنوان بخشی از «بسته‌ای» با بسته‌های فناوری اطلاعات دیگری که قبلاً دارید – مانند ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی، نرم‌افزاری که دانلود کرده‌اید، یا سیستم‌های مدیریت شبکه، گنجانده شود. استفاده از MSSP می تواند به شما کمک کند تا با نشان دادن یک رویکرد متخصص و با اولویت بالا، فرهنگ امنیتی در سطح شرکت را تقویت کنید.

  • پردازش ابری

یکی دیگر از راه‌های تقویت امنیت کسب‌وکارتان، استفاده از رایانش ابری است .

رایانش ابری شما را قادر می سازد تا به جای نگهداری محلی از سیستم های محاسباتی، برنامه ها، هارد دیسک ها و سایر منابع از طریق اینترنت استفاده کنید. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است یک کسب و کار از محاسبات ابری استفاده کند. این تیم ها را قادر می سازد تا از کار خود به طور قوی پشتیبان گیری کنند و به عنوان مثال از هر جایی به طور موثر با یکدیگر همکاری کنند – اما امنیت یکی از بزرگترین مزایا است.

رایانش ابری محافظت های امنیتی قوی را به طور مستقیم در محصولات Cloud که شما استفاده می کنید تعبیه شده است. به عنوان مثال، محافظت در برابر فعالیت های جعلی و هرزنامه برای وب سایت شما، رمزگذاری برای ذخیره سازی داده های شما، یا محافظت از ویروس برای ایمیل شما.

بسیاری از اقدامات امنیتی توصیه شده، مانند رمزگذاری و احراز هویت، قبلاً به طور خودکار در سرویس‌های Cloud تعبیه شده‌اند، بنابراین نیازی نیست خودتان آن را تنظیم کنید. علاوه بر این، به دلیل زیرساخت پیچیده‌ای که از سرویس‌های Cloud پشتیبانی می‌کند، می‌توانند چندین لایه امنیتی را به جای تکیه بر یک فناوری واحد ارائه دهند. در نهایت، بسیاری از ارائه‌دهندگان Cloud حفاظت‌های اضافی مانند «فرایندهای مدیریت آسیب‌پذیری» را ارائه می‌کنند که به طور فعال تهدیدات امنیتی را اسکن می‌کنند، یا تیم‌های عملیاتی که در صورت شناسایی به تهدیدات برای شما پاسخ می‌دهند.

در این بخش پایانی دوره، بحث کردیم که چگونه به اشتراک گذاری مسئولیت های امنیتی با ارائه دهندگان شخص ثالث، مانند MSSP ها یا ارائه دهندگان رایانش ابری، می تواند به شما در تقویت امنیت دیجیتال شما کمک کند.

از اینکه برای یادگیری با ما وقت گذاشتید متشکریم. ما در مدت کوتاهی موارد زیادی را پوشش دادیم، اما هر زمانی که نیاز به تجدید نظر داشته باشید، این منبع در اینجا خواهد بود.

خواه گام های بعدی شما شامل شراکت با کارشناسان امنیت سایبری باشد، یا صرفاً تنظیم چند روش تیم داخلی، امیدواریم این جلسه را با فهرستی از اقدامات ساده اما مؤثری که می توانید برای محافظت از کسب و کار خود استفاده کنید، به پایان می رسانید.

تمامیه این مقالات از مرجع معتبر Google جمع آوری شده است …

جهت مطالعه مقالات آموزشی بیشتر به آموزشگاه ویراتوس سر بزنید …

آژانس تبلیغاتی ویراتوس مجری تبلیغات محیطی در شهر های اصفهان ، فرودگاه بین المللی است ، مشاوران و کارشناسان ما جهت اجاره آیتم های تبلیغاتی و خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ می‌توانند راهنمای شما باشند . جهت درخواست مشاوره تماس بگیرید .

با افزودن دیدگاه خود به مطالب ، ما را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت تبلیغاتی ویراتوس