شرکت تبلیغاتی ویراتـوس

مجری تبلیغات محیطی و مجازی

پرسنل ایمن

پرسنل ایمن چگونه رفتار می کند ؟

  • افراد حاضر در کسب و کار ، قلب امنیت بيزينس ها هستند.

 

در این مقاله ، به این خواهیم پرداخت که چگونه می توانید از طریق آموزش، منابع و فرهنگ امنیتی قوی، به کارکنان خود کمک کنید تا از کسب و کار خود محافظت کنند. وقتی صحبت از آموزش امنیتی می شود، مطمئن شوید که بيزينس منظم، هدفمند و جامع است.

پرسنل خود را در مورد آخرین سیاست ها و راهنمایی های شرکت و همچنین مسئولیت های فردی خود به روز نگه دارید. در نهایت، مطمئن شوید که نحوه تشخیص یک مشکل امنیتی، نحوه گزارش آن، و اگر مشکلی پیش آمد چه کاری انجام دهید که آن را پوشش دهید.

تنظیم رمزهای عبور قوی باید رویه استاندارد شرکت باشد. به کارمندان خود یادآوری کنید که وظیفه آنها تعیین رمز عبور قوی برای حساب های شرکتی آنهاست.

جدا از اینکه حدس زدن رمزهای عبور را دشوار می کنید، مطمئن شوید که همه افراد در کسب و کار شما از رمز عبور متفاوتی برای هر حساب یا سرویس استفاده می کنند و هرگز از رمزهای عبور یکسان برای حساب های شخصی و کاری استفاده نمی کنند. استفاده از رمزهای عبور مختلف به این معنی است که حتی اگر شخصی برای یک حساب رمز عبور پیدا کند، نمی تواند از آن برای دسترسی به حساب های دیگر استفاده کند. پرسنل همچنین می‌توانند از یک مرجع رمز عبور استفاده کنند که رمزهای عبور جدیدی را پیشنهاد می‌کند که حدس زدن آن‌ها سخت است و رمزهای عبور را برای ورود آسان‌تر ذخیره می‌کند. باید مطمئن شوید که پرسنل می دانند که هرگز نباید رمز عبور یا حساب کاربری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

  • يک مشکل امنیتی رایج که باید از آن آگاه بود، فیشینگ است 

به یاد داشته باشید، فیشینگ زمانی است که کسی سعی می کند شما را فریب دهد تا اطلاعات شخصی خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. این کار معمولاً با استفاده از ایمیل، تبلیغات یا سایت‌هایی انجام می‌شود که به‌نظر می‌رسد از کسب‌وکارهای قانونی که قبلاً با آن‌ها سروکار دارید آمده‌اند.

به عنوان مثال، یک کارمند ممکن است ایمیلی دریافت کند که به نظر می رسد از بانکش است و از او می خواهد شماره حساب بانکی خود را تأیید کند. فیشرها گاهی اوقات از روش‌های پیچیده‌تری نیز استفاده می‌کنند – مانند برقراری تماس یا ارسال ایمیل‌های فوری که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انگار توسط رهبری ارشد ارسال شده‌اند، درخواست اعتبارنامه ورود فوری یا اطلاعات پرداخت.

به کارمندان خود یادآوری کنید که هنگام کلیک کردن بر روی پیوست های ایمیل، دانلود فایل ها یا بازدید از URL های جدید مراقب باشند. به آنها توصیه کنید که روی پیوندهای موجود در ایمیل های ناخواسته کلیک نکنند و مراقب آدرس ایمیل فرستنده مشکوک و امضاهای ایمیل باشند. و به آنها اطلاع دهید که هرگز از آنها نخواهید اطلاعات شخصی مانند اعتبار ورود به سیستم را به اشتراک بگذارند.

اقدامات دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن خطر حملات فیشینگ موفق انجام دهید، مانند احراز هویت 2 مرحله ای، که در بخش بعدی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

علاوه بر آموزش، اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما هر زمان که به آن نیاز دارند، به سیاست‌ها، شیوه‌ها و راهنمایی‌های مرتبط با امنیت دسترسی دارند. به عنوان مثال، می توانید یک وب سایت داخلی ایجاد کنید که در آن اطلاعات امنیتی و مطالب دوره آموزشی منتشر می شود تا کارمندان شما بتوانند دانش خود را تازه کنند. همچنین ارزش انتشار اطلاعات تماس یک صندوق پستی یا متخصص امنیتی تعیین شده را دارد که می تواند به سؤالات یا نگرانی ها پاسخ دهد.

آموزش و منابع یک شروع عالی است، اما به همان اندازه مهم است که مطمئن شوید شرکت شما دارای فرهنگ امنیتی قوی است. افرادی که در شرکتی با فرهنگ امنیتی قوی کار می کنند درک می کنند که همه در امنیت کسب و کارشان نقش دارند.

وقتی فرهنگ امنیتی قوی دارید، کارمندان احساس می کنند می توانند نگرانی ها یا اشتباهات خود را بدون ترس از سرزنش گزارش کنند. به جای اینکه با انگشت اشاره کنید، روی شناسایی و حل مشکلات سریع و کارآمد تمرکز خواهید کرد و سپس به نحوه جلوگیری از تکرار مشکلات مشابه نگاه خواهید کرد. با کارمندان به طور منظم در مورد امنیت صحبت کنید، آنها را تشویق کنید تا هر گونه نگرانی را صادقانه و مستقیم به اشتراک بگذارند و اطمینان حاصل کنید که رهبری شرکت شما رفتارهای امنیتی خوب را الگوبرداری می کند.

وقتی صحبت از امنیت کسب و کار شما می شود، کارمندان شما اولین خط دفاع شما هستند. آموزش آنها و فراهم کردن منابع مورد نیاز آنها برای کمک به محافظت از کسب و کار آنلاین شما به ایجاد یک فرهنگ کلی که بیشتر بر امنیت متمرکز است کمک می کند.

به فرهنگ امنیتی در کسب و کار خود فکر کنید. چگونه می توانید فرهنگ، آموزش و منابع کسب و کار خود را بهبود ببخشید تا شما و کارکنانتان آمادگی بهتری داشته باشید؟

تمامیه این مقالات از مرجع معتبر Google جمع آوری شده است …

جهت مطالعه مقالات آموزشی بیشتر به آموزشگاه ویراتوس سر بزنید …

آژانس تبلیغاتی ویراتوس مجری تبلیغات محیطی در شهر های اصفهان ، فرودگاه بین المللی است ، مشاوران و کارشناسان ما جهت اجاره آیتم های تبلیغاتی و خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ می‌توانند راهنمای شما باشند . جهت درخواست مشاوره تماس بگیرید .

با افزودن دیدگاه خود به مطالب ، ما را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت تبلیغاتی ویراتوس