شرکت تبلیغاتی ویراتـوس

مجری تبلیغات محیطی و مجازی

نمونه کار طراحی سایت

انتخاب یک شرکت طراحی وب‌سایت مناسب، تصمیمی حیاتی برای کسب و کار شماست. وب‌سایت شما، چهره‌ی آنلاین شما و ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباط با مخاطبان و رونق کسب و کارتان است. ما به شما کمک می‌کنیم تا وب‌سایتی حرفه‌ای، زیبا و کاربردی داشته باشید که انتظارات شما را برآورده سازد. مهم‌ترین ویژگی متمایز کننده خدمات طراحی سایت شرکت تبلیغاتی ویراتوس نسبت به سایر رقبا، بهره‌گیری از جدیدترین متد و فناوری روز دنیا و به‌کار بردن دانش برنامه‌نویسی و خلاقیت برای خدمات طراحی وب و پورتال به شکلی نو و منحصربه‌فرد است.نمونه کار طراحی سایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی، خبری و… را که در این صفحه مشاهده می کنید همه پروژه های اجرا شده کسب و کارهای آنلاینی هست که درحال کار هستند. همه این نمونه کارهای طراحی سایت با سورسی بهینه و طبق استاندارهای گوگل طراحی شده است. این ادعا به پشتوانه طراحی بی نظیر و پیاده سازی قوی و باکیفیت سایت های بسیاری برای برندها و استارتاپ های معتبر ایران می باشد. تیم ما در بخش طراحی سایت، بهینه سازی سرعت ، آموزش سئو سایت، استراتژی محتوا، تحلیل سایت و مشاوره سئو فعالیت دارد. در این بخش برخی نمونه کارهای طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را می توانید مشاهده کنید.

نمونه کار - آژانس دیجیتال مارکتینگ ویراتوس
Portfolio Update bro

چرا به نمونه کارهای طراحی وبسایت نیاز دارید ؟

  • سبک طراحی ما را بشناسید: با مشاهده نمونه کارها، می‌توانید سبک طراحی، توجه به جزئیات، خلاقیت و کیفیت وب‌سایت‌های طراحی شده توسط تیم ما را بررسی کنید.
  • مناسبت پروژه خود را بیابید: نمونه کارها به شما کمک می‌کند تا وب‌سایت‌هایی را که از نظر صنعت، اندازه و پیچیدگی شباهت‌هایی به پروژه‌ی شما دارند، پیدا کنید. این امر به شما در درک توانایی‌های ما برای طراحی وب‌سایت متناسب با نیازهای‌تان کمک می‌کند.
  • با روند کار آشنا شوید: نمونه کارها نشان می‌دهند که تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی ویراتوس چه نوع وب‌سایت‌هایی طراحی می‌کند و فرآیند طراحی وب‌سایت در این مجموعه چگونه است.

طراحی وب‌سایت های شرکت تبلیغاتی ویراتوس چه ویژگی‌هایی دارد ؟

  • کاربرپسند و واکنش‌گرا (Responsive): وب‌سایت‌هایی که توسط تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی ویراتوس طراحی می‌شود، در تمامی دستگاه‌ها (کامپیوتر، تبلت و موبایل) به خوبی نمایش داده می‌شود و کاربران در هر اندازه‌ی صفحه‌ای، تجربه‌ی کاربری مطلوبی خواهند داشت.
  • ظاهری زیبا و متناسب با برند:  شرکت تبلیغاتی ویراتوس بر این باور است که وب‌سایت باید با برند شما همخوانی داشته باشد. به همین دلیل، وب‌سایت‌هایی با ظاهری زیبا و متناسب با هویت بصری برند شما طراحی می‌کنیم.
  • سرعت بالا و امنیت مطمئن: وب‌سایت‌های طراحی شده توسط تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی ویراتوس روی سرورهای پرسرعت و ایمن خصوصی میزبانی می‌شوند. این امر سرعت لود شدن صفحات و امنیت اطلاعات وب‌سایت شما را تضمین می‌کند.
  • سیستم مدیریت محتوا (CMS) آسان: استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای ساده و کاربرپسند (وردپرس) این قابلیت را به شما میدهد تا به راحتی بتوانید محتوای وب‌سایت خود را به روزرسانی کنید.
  • رابط کاربری مناسب: وبسایت هایی که توسط ما طراحی می شود از رابط کاربری مناسب با دسترسی های سریع و آسان برخوردار می باشد و کاربر های سایت شما به راحتی می توانند به قسمت های مختلف سایت شما دسترسی داشته باشند .

نمونه وبسایت های طراحی شده توسط شرکت تبلیغاتی ویراتوس

جهت مشاهده زنده نمونه کارها ، روی آن کلیک نمایید !

شرکت تبلیغاتی ویراتوس