شرکت تبلیغاتی ویراتـوس

مجری تبلیغات محیطی و مجازی

خوشحال میشویم با شما آشنا شویم

آدرس شرکت

اصفهان - شاهين شهر - خيابان فردوسی بين 2 و 3 شرقی جنب ساختمان بهزيستی طبقه اول

تلفن تماس

09139665791

پست الکترونیکی

viratus.iran@gmail.com

سوالات متداول شما

آژانس تبليغاتی ويراتوس با در نظر گرفتن شرايط اقتصادی فردی ، سعی بر راه اندازی کسب و کار و اجراي تبليغات شما را هم به صورت نقد و هم به صورت اقساط پذيرا می باشد .

آژانس تبليغاتی ويراتوس به جهت اجرای تبليغات محيطی و مجازی مي تواند مجری کارفرمايانی که در استان و شهرستان های کشور ايران فعاليت دارند باشد . پس از مشاوره ، مجري فرم قرارداد را پر کرده و به جهت دريافت امضاء کارفرما  ، فايل اسکن شده را برای کارفرما ارسال می نمايد .

گروه تبليغاتی ويراتوس توانسته با سابقه بالايی که برخوردار است ، در استان اصفهان و شهرستان های پر جمعيت ، تعداد زيادی آيتم برای اجرای تبليغات کسب و کار شما فراخوان نمايد .

تا به امروز توانسته ايم جهت دريافت تبليغات در حوزه محيطی از آيتم هايي از جمله : اتوبوس های شهری ، تابلو های شهری ، ايستگاه اتوبوس و مبلمان شهری ، پايه استند و استرابرد ، تابلو هاي بک لايت (نور سفيد) ، بيلبورد های جاده اي ، پل عابرين پياده ، لمپوست بنر و تلوزيون شهری برخوردار شويم  .

تبليغات محيطی طی قرارداد های 3 ماهه ، 6 ماهه و يکساله وابسته به نظر طرفين امکان پذير است ، جهت اطلاع از آزاد بودن آيتم هاي مورد نظر خود مي توانيد درخواست مشاوره فرماييد .

اگر جواب خود را در يکی از سوالات بالا دريافت نکرده ايد ، نگران نباشيد . شما ميتوانيد از طريق فرم رو به رو با تکميل  کردن فيلد های مشخص شده در قسمت توضيحات ، سوال خود را مطرح نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمايند .

قابل توجه کاربران : تماميه سوالات از طريق تلفن تماس و آدرس ايميل وارد شده مقدور به پاسخگويی مي باشد ، لذا در پر کردن فيلد ها دقت کافي را داشته باشيد .

برای ما پیام بفرستید

شما عزیزان میتوانید با تکمیل فرم به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

شرکت تبلیغاتی ویراتوس